مجموعه نیک پردازان با استفاده از انواع ماشين آلات چاپ سعي بر اين دارد تا پاسخگوي تمامي نيازهاي چاپي شما عزيزان باشد، و در اين راستا توانسته است با استفاده از سيستم هاي نوين چاپ و دستگاههاي به نسبت با کيفيت تر از دستگاه هاي موجود راه حل هايي ابداع نمايد که قيمت تمام شده بسيار پايين و کيفيت بسيار بالا را بدست آورد.

عوامل موثر در کیفیت کارهاى چاپى:

در سال هاى اخیر صنعت چاپ با توجه به پتانسیل هاى فراوان و سرمایه گذارى بخش خصوصى توانسته خود را
به صنایع روز دنیا نزدیک نماید. انتقال این دانش و تربیت نیروى متخصص در دانشگاه چاپ، کمک به سزایى
در کیفیت تولیدات نفیس داشته است. عوامل موثرى براى بدست آوردن یک محصول با کیفیت و نفیس چاپى
مورد نیاز است که به بخشى از آن مى پردازیم:
– عکاسى صنعتى ( داشتن عکس هاى با کیفیت بالا)
– طراحى حرفه ایى (تصویر سازى توسط گرافیست هایى با استعداد هنرى و مسلط به انواع نرم افزارهاى
تخصصى گرافیکى.)
مناسب با توجه به نوع کاغذ و مقوا) Lpi – لیتوگرافى (انتخاب زینک مرغوب، مدیریت رنگ و انتخاب
– ماشین چاپ 4 و یا 5 رنگ مدرن
– اپراتور ماهر (ماشینچى) آشنا به تمامى امکانات ماشین چاپ
– استفاده از مرکب و مواد مصرفى مرغوب
– بهره گیرى از یک ناظر چاپ حرفه ایى

ليتوگرافي فرايندي است كه در طي آن صفحه هايي فلزي از جنس آلومينيوم موسوم به زينك يا پليت ساخته مي شود. از اين صفحه ها در چاپخانه هاي مجهز به سيستم چاپ افست براي انجام عمليات چاپ بر روي كاغذ استفاده ميشود. بنابر اين ليتوگرافي يك مرحله ي واسطه اي در چاپ افست است . فايلهاي طراحي شده ابتدا در ليتوگرافي تبديل به صفحات فلزي شده و سپس اين صفحات به چاپخانه ارسال مي گردد تا در آنجا بوسيله ي آنها عمليات چاپ بر روي كاغذ صورت بگيرد.

لیتوگرافی

در ليتوگرافي ابتدا فايلها به چهار رنگ اصلي سازنده ي خود تقسيم مي شوند و سپس تصوير مربوط به هر رنگ با نوعي پليمر مخصوص بر روي صفحه ي فلزي چاپ مي شود .

در صنعت چاپ خدمات تکميلي و امکانات چاپخانه ها در اين زمينه نقش کليدي ايفا مي کند و اين امکان را ميسر مي سازد که کار خام چاپ شده با ظاهري زيباتر و شکيل تر به دست مصرف کننده برسد.

خدمات پس از چاپ

یکی از مزایای نیک پردازان، واحد پس از چاپ این مجتمع می باشد که با بهره گیری از امکانات و ماشین آلات حرفه ای توانسته پاسخی مناسب به اعتماد مشتریان خود بدهد.
در این بخش مراحلی مانند : لتر پرس ، طلاکوب ، سلفون و یووی بسته به نوع سفارشی که مشتریان داده اند ، با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک و روز اروپا به بهترین نحو ممکن انجام می پذیرد.

قالب وردپرس خرید هاست